Technika i auto-moto

Z jakich urządzeń mogą korzystać firmy oferujące wynajem aut?

Z jakich urządzeń mogą korzystać firmy oferujące wynajem aut?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wynajem samochodów jest to coraz częściej wybierane rozwiązanie stosowane zarówno przez przedsiębiorców, jak i osoby prywatne. Dużym wzięciem cieszy się wynajem długoterminowy i krótkoterminowy jednakowo samochodów osobowych oraz dostawczych. Prowadząc wypożyczalnię aut, najlepiej pojazdy wyposażyć w nowoczesne urządzenia, zarówno dla wygody własnej, jak i wynajmujących.

Tracking GPS – dobrze wiedzieć co dzieje się z naszą własnością

Kiedy posiadamy flotę samochodową, śledzenie na bieżąco tego, gdzie się znajdują, nie należy do łatwych bez wykorzystania nowoczesnej technologii. Lokalizatory GPS nadają się do takich zadań doskonale. Wiedza o tym, gdzie znajduje się pojazd i w którym kierunku zmierza, daje nam wiele możliwości. Auta będące wynajmowane krótkoterminowo, bardzo często zmieniają właściciela z dnia na dzień. Jeśli wiemy, gdzie znajduje się nasze auto, możemy z wyprzedzeniem zareagować, jeśli zauważymy, że zwrot może się opóźnić i podstawić następnemu klientowi inny pojazd. Śledzenie za pomocą GPS ma również inną oczywistą zaletę, do której należy zabezpieczenie przed kradzieżą.

Wypożyczanie samochodu rodzinnego

 Coraz częstszą tendencją jest wypożyczanie środka lokomocji przez rodzinę na wakacyjny wyjazd. Z punktu widzenia klienta wiele przemawia za takim rozwiązaniem, ale warto pamiętać, że im więcej zaoferujemy, tym jest bardziej prawdopodobne, że nasza oferta zostanie wybrana. Jednym z nowszych udogodnień, które bywa poszukiwane przez potencjalnych klientów, jest samochodowy router. Dzięki niemu duża rodzina może w długiej podróży nie nudzić się w trasie, co ma szczególnie duże znaczenie podczas podróżowania z dziećmi. Na https://navipartner.pl/pl/c/Routery-Internet/15 urządzenie to jest dostępne w kilku wariantach.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*