Życie codzienne

Jak dopasować ubrania do figury?

Jak dopasować ubrania do figury?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dopasowanie ubrania do figury nie jest łatwe. Zwłaszcza jeśli nasze ciało ma różne wymiary. Wiele kobiet ma problem choćby z kupieniem sukienki, ponieważ noszą różne rozmiary odzieży dolnej i górnej. Przez co trudno jest znaleźć sukienkę w idealnym rozmiarze, które była by dopasowana zarówno w biuście jak i w biodrach. Dużą popularnością cieszą się też sukienki plus size, które oferowane są kobietom o pełnych kształtach. Jednak nawet takie modele sukienek trzeba dopasować do swojej figury.

Wiele modeli dla każdego

Zawsze warto przymierzyć kilka modeli sukienek, bluzek czy spodni, aby zobaczyć co najlepiej na naszym ciele leży. To, że sukienka ma etykietkę plus size, a my jesteśmy większych gabarytów nie oznacza od razu, że będzie ona idealnie leżeć. Panie z większym biustem powinny korzystać z tego atutu i go uwypuklać. Z kolei kobiety, które chcą nadać sobie talii i ukryć biodra mogą z powodzeniem znaleźć sukienki odcinane pod biustem i z rozkloszowanym dołem. W ten sposób podkreśli się to, co chce, a jednocześnie ukryje części, z których nie jesteśmy najbardziej zadowoleni.

Wybierając bluzki, warto przejrzeć asortyment na https://xl-ka.pl/6-bluzki i zwrócić uwagę na różne kroje. Przykładowo bluzki z dekoltem łódka eksponują smukłą szyję, a dekolt okrągły z kolei może ją skracać. Dekolt typu serek polecany jest w zasadzie każdemu, ponieważ nie wpływa na optyczne wysmuklenie lub skrócenie szyi, a eksponuje tylko kawałek klatki piersiowej, więc zarówno panie z dużym, jak i z mniejszym biustem będą z niego zadowolone.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*