Zdrowie i medycyna

Zabiegi niwelujące zmarszczki

Zabiegi niwelujące zmarszczki
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zmarszczki to specyficzne wgłębienia pojawiające się na twarzy wraz z upływem lat. Dla wielu kobiet stanowią one spory problem natury estetycznej, dlatego decydują się one na wykonanie wybranego zabiegu o działaniu wygładzającym skórę. Godny polecenia jest w szczególności nowoczesny lifting bez użycia igieł czy strzykawek, który przebiega bezboleśnie, ale daje w pełni satysfakcjonujące rezultaty. Jeśli chcemy się mu poddać w sprawdzonym ośrodku spa Poznań to miasto, gdzie taka placówka funkcjonuje z powodzeniem od wielu lat.

Botoks powoli odchodzi do lamusa

Wspomniany we wstępie bezinwazyjny lifting opiera się na wykorzystaniu innowacyjnego aparatu emitującego fale ultradźwiękowe o wysokiej częstotliwości. Docierają one bezpośrednio do komórek, co skutkuje mikro poparzeniami o średnicy od 0,5 do maksymalnie 1 mm. W ten sposób zostaje skutecznie pobudzony proces regeneracji skóry. Inna niezwykle popularna metoda to wstrzyknięcie w miejsca pokryte zmarszczkami kwasu hialuronowego, czyli substancji o silnych właściwościach nawilżających i odmładzających. Jest to znakomite rozwiązanie, jeśli chcemy nie tylko zniwelować niepożądane zmiany skórne, ale również ładnie wymodelować całą twarz.

Nadal sporym powodzeniem cieszy się też botoks, zwany fachowo toksyną botulinową. Jego podanie w odpowiedniej ilości prowadzi do zablokowania aktywności mięśni, czego efektem jest znaczne wygładzenie powierzchni skóry. Coraz więcej pań decyduje się ponadto na nowoczesne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Zaliczamy do nich m.in. radiofrekwencję mikroigłową, osocze bogatopłytkowe (tzw. wampirzy lifting), karboksyterapię oraz peeling chemiczny.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*