Życie codzienne

Urodziny bliskich – jak zaskoczyć fana teleturniejów telewizyjnych?

Urodziny bliskich – jak zaskoczyć fana teleturniejów telewizyjnych?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Teleturnieje telewizyjne mają grono swoich wiernych fanów, którzy nie przegapią nawet jednego odcinka ulubionego programu. Znasz taką osobę? Jeśli właśnie nachodzą jej urodziny, to warto wybrać prezent, który będzie nawiązywał właśnie do jej ukochanego teleturnieju. Oto najlepsze pomysły na takie wyjątkowe upominki.

Autograf od gwiazdy – jak go zdobyć?

Jubilata, który z zapartym tchem śledzi określony teleturniej, na pewno ucieszyłby autograf z dedykacją od prowadzącego. Zdobycie takiego własnoręcznego podpisu nie jest wcale proste. Można spróbować skontaktować się z daną osobistością za pośrednictwem mediów społecznościowych lub managementu. Trzeba mieć jednak na uwadze, że znane osoby, każdego dnia otrzymują wiele tego typu próśb, dlatego Twoja wiadomość może nie zostać zauważona. Oczywiście, zawsze warto próbować – pamiętaj tylko, żeby wysłać taką prośbę z odpowiednim wyprzedzeniem. Opcjonalnie, można też zdecydować się na drobne gadżety z wizerunkiem idola, jak np. koszulka lub kubek. 

Życzenia prosto od idola – to możliwe!

A co, gdyby prowadzący ulubiony teleturniej nagrał życzenia właśnie dla Twojego bliskiego jubilata? Jest to jak najbardziej możliwe. Wystarczy skorzystać z oferty odpowiedniego portalu internetowego, który oferuje takie usługi. Jeśli dana osoba przez lata śledziła kultowy program „Jaka to melodia”, z pewnością chętnie usłyszałaby życzenia od Roberta Janowskiego. A takie życzenia można zamówić np. tutaj https://twojbohater.pl/robert-janowski/. To szybki i prosty sposób na sprawienie bliskiej osobie niezwykłej niespodzianki.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*