Życie codzienne

Sposoby na długie, podkręcone rzęsy

Sposoby na długie, podkręcone rzęsy
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kuszące i wyraziste spojrzenie jest marzeniem każdej kobiety. Z bilbordów i reklam spoglądają na nas panie obdarzone gęstym wachlarzem rzęs, jednak często zapominamy, że jest on dziełem sprawnego grafika. Francuzki, które nie przejmują się trendami, do uzyskania efektu hipnotyzującego spojrzenia używają staromodnej zalotki oraz niewielkiej ilości tuszu. Chcąc uzyskać bardziej spektakularny rezultat, możemy wspomóc się zabiegami kosmetycznymi takimi jak laminacja lub zagęszczanie rzęs. Dobrym pomysłem jest także stosowanie odżywek, które nakładamy na powiekę u nasady włosków. Dla tradycjonalistek najlepszym wyborem będzie maskara dobrej jakości, która podkręci, wydłuży i pogrubi nasze rzęsy.

Jak wybrać dobry tusz do rzęs?

Producenci maskar kuszą nas hasłami o wspaniałym, głębokim spojrzeniu, które uzyskamy dzięki ich produktowi. Prawda jest jednak taka, że większość kosmetyków tego typu działa podobnie, a różnice między nimi są subtelne, dlatego warto wiedzieć, na co zwracać uwagę. Jednym z kluczowych czynników jest szczoteczka wyprofilowana w taki sposób, by podkreślać również najmniejsze włoski znajdujące się blisko kącika oka. Istotna jest też klasa produktu.

Tusz z wyższej półki jakościowej będzie się ładnie trzymał rzęs i nie osypie się w ciągu dnia, tworząc nieestetyczne grudki. Te cechy z całą pewnością posiadają maskary firmy L’Oreal, które możemy kupić na https://www.ekobieca.pl/firm-pol-1299438593-Loreal.html w bardzo przystępnych cenach. Szeroka oferta tej marki sprawi, że każda kobieta dobierze tusz zaspokajający jej potrzeby.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*