Ogród i dom

Niebanalny styl retro w mieszkaniu

Niebanalny styl retro w mieszkaniu
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W nowoczesnych aranżacjach charakterystyczne jest zestawienie wysokiej funkcjonalności z imponującym designem. Oferowane przez producentów meble zaskakują oryginalnymi formami i ciekawą kolorystyką. Dużo niebanalnych propozycji dedykowanych jest dla wyposażenia salonu, sypialni oraz przedpokoju. Sporym zainteresowaniem cieszą się projekty wnętrzarskie retro, które nie tylko pięknie się prezentują w domowym otoczeniu, ale także zapewniają wysoki komfort w codziennym użytkowaniu.

Połączenie nowoczesności z inspiracjami retro

Może się wydawać, że koncepcje retro i loft są dość minimalistyczne, ale uwagę przyciągają fantazyjne kształty i efektowne wybarwienia drewna. Wystarczy tylko włączyć do aranżacji elementy wyposażenia, które będą wykonane z egzotycznego mango lub akacji, aby całe pomieszczenie nabrało zupełnie innego charakteru. W tej właśnie stylistyce w niezwykle precyzyjny sposób wykończone są wszystkie komponenty meblowe – blaty i fronty, które prezentują naturalne wzory usłojenia drewna. W meblach retro ważna jest także funkcjonalność, w tym swoboda przechowywania potrzebnych rzeczy.

Podczas urządzania mieszkania warto skorzystać z ofert renomowanych producentów. Firma Table4U oddaje do dyspozycji klientów różnego rodzaju projekty loftowe, retro oraz skandynawskie. Można wyszukać oryginalne szafki rtv, stoliki oraz wygodne meble do przechowywania – komody i regały. Wszystkie produkty wyróżniają się perfekcyjnym wykonaniem i wykorzystaniem trwałych komponentów meblowych. Takie formy z pewnością pozwolą na stworzenie wyjątkowych wnętrz.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*