Życie codzienne

Modne zaproszenia ślubne – jakie kolory dominują?

Modne zaproszenia ślubne – jakie kolory dominują?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Każda para młoda marzy o tym, aby wybrać idealne zaproszenia na swój ślub. Te drobne elementy nie mają może wielkiego znaczenia w kontekście całej ceremonii, ale pełnią ważną funkcję, a mianowicie informują gości, że ich znajomi postanowili się połączyć świętym węzłem małżeńskim.

Ponadto, stanowią piękna pamiątkę, którą można sobie chociażby wkleić do albumu ze zdjęciami ślubnymi. Wszystko to powoduje, że wybór właściwego zaproszenia stanowi dla wielu osób nie lada problem. Chodzi nie tylko o wzór, ale również o kolor.

Stonowane barwy wcale nie są passe

Kolorystyka zaproszeń ślubnych jest ogromnie istotna, o czym nie mogą zapomnieć państwo młodzi. Może ona nawiązywać zarówno do kolorów przewodnich całego wesela, jak i do wystroju sali, oprawy kwiatowej czy innych elementów dekoracyjnych. Należy zadbać w szczególności o to, aby wszystko do siebie pasowało i było jak najbardziej spójne, ponieważ jest to gwarancja niezapomnianej imprezy.

W większości przypadków najlepiej sprawdzą się zaproszenia w kolorach stonowanych oraz uznawanych za klasyczne. Warto więc postawić m.in. na niebieskie zaproszenia ślubne, ale też beżowe, ecru, białe czy lekko różowe.

Jeśli jesteśmy natomiast osobami odważnymi, możemy nieco w tej kwestii zaszaleć. Modne są ostatnimi czasy zwłaszcza zaproszenia ślubne ludowe, które charakteryzują się ciekawym wzornictwem i nawiązują do tradycji danego regionu. Dominują tutaj motywy kwiatowe, uznawane za najpiękniejsze i jednocześnie najbardziej uniwersalne. Powinny one nawiązywać do kwiatów, które będzie miała w swoim bukiecie panna młoda – stworzy to spójny wizerunek.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*