Życie codzienne

Pomysł na sylwestrowy makijaż

Pomysł na sylwestrowy makijaż
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Sylwester to najbardziej wyjątkowa noc w roku. Każda z nas chce wyglądać pięknie, niezależnie od tego czy wybierasz się na wystawny bal, imprezę w klubie czy może domówkę u znajomych. Dlatego tak ważny tego wieczoru jest odpowiedni makijaż.

Stylizacja, która zachwyca

Mówi się, że jaki Sylwester taki cały Nowy Rok. Piękny wygląd, odpowiednia kreacja i idealnie dobrany makijaż mają więc znaczenie nie tylko tego konkretnego wieczoru, ale również są dobrą wróżbą na każdy kolejny dzień roku. Można nieco zaszaleć. Tego wieczoru obowiązują wystawne stroje i eleganckie stylizacje. Makijaż powinien do nich pasować. Warto zaopatrzyć się wcześniej w odpowiednie kosmetyki. Dobre cienie do powiek i właściwy podkład mogą nie wystarczyć.

Na tak szczególną okazję warto dodać sobie nieco pazura. Jeśli masz niezbyt gęste rzęsy przydadzą się na pewno kępki sztucznych rzęs. Ich duży wybór można znaleźć na https://www.sohe.pl/Sztuczne-rzesy-kepki-c1284. Z ich pomocą z łatwością wykonasz smokey eye. Delikatnie przydymione oko doda Ci tajemniczości. W połączeniu z glossy skin, czyli rozświetloną skórą, efekt będzie oszałamiający.

Błyszcz i zachwycaj

W sylwestrową noc od lat królują intensywne kolory. Złoto i srebro oraz duża ilość brokatów. Jeśli lubisz ekstrawagancję warto wybrać makijaż właśnie w tych barwach. Ta jedyna w roku noc rządzi się nieco innymi prawami, niż wszystkie pozostałe imprezy. Tego wieczoru powinnaś zabłysnąć. Prostą czarną sukienkę możesz ożywić intensywnym cieniem do powiek i gęstymi rzęsami, które sprawią, że Twoje spojrzenie będzie kusić i czarować wszystkich dookoła. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*