Jak ubrać się na randkę – poradnik dla mężczyzn

Podobno pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz! Dlatego jeśli wybierasz się na randkę z dziewczyną, to zwróć uwagę na to, jak będziesz się prezentował. Wcale nie chodzi tu o pozowanie na kogoś, kim nie jesteś, ale żeby w zgrabny sposób połączyć estetykę, kolory i styl odzienia. Randka jest ze swojej natury pierwszym kontaktem, który decyduje o tym, czy spotkacie się po raz kolejny i czy kobieta Cię zapamięta.

Wszyscy jesteśmy wzrokowcami – męski strój na randkę

Zdecydowana większość z nas zwraca uwagę na szczegóły. Podobnie jak na rozmowie rekrutacyjnej potencjalny przyszły szef potrafi ocenić Cię w kilka sekund tylko na podstawie tego, co na siebie założyłeś, tak samo robi to kobieta na randce. Czyste jeansy lub spodnie z materiału, dobrze dobrana koszulka, t-shirt czy modne polo Tommy Hilfiger, a do tego pasek i uśmiech na twarzy powinny sprawdzić się w niejednej sytuacji.

Markowy sweter, koszula, polo – jakie mają znaczenie?

Podobno markowe rzeczy dobrze wyglądają na ciele i to nawet w przypadku, gdy nie mają na sobie krzyczącego logo.

Takie mogą być męskie swetry znanych marek, jakie na przykład znajdziesz na: https://vip-brands.pl/meskie-swetry-tommy-hilfiger, a więc koszulki polo z charakterystycznym wycięciem kołnierzyka, czy elegancka wyprasowana koszula. Jakość materiału, dotyk, kolor – te aspekty sprawiają, że mężczyzna nie tylko świetnie wygląda, ale i dobrze się czuje w noszonym stroju. Pewność siebie w trakcie randki to podstawa! Zanim wybierzesz się na spotkanie, dwa razy przemyśl kwestię założenia czegoś nonszalanckiego z napisem, co będzie zwracać uwagę bardziej niż Ty sam, czy też może postawić na elegancką markową klasykę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

14 − cztery =