Życie codzienne

Jak ubrać się na randkę – poradnik dla mężczyzn

Jak ubrać się na randkę – poradnik dla mężczyzn

George Morina/pexels.com

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Podobno pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz! Dlatego jeśli wybierasz się na randkę z dziewczyną, to zwróć uwagę na to, jak będziesz się prezentował. Wcale nie chodzi tu o pozowanie na kogoś, kim nie jesteś, ale żeby w zgrabny sposób połączyć estetykę, kolory i styl odzienia. Randka jest ze swojej natury pierwszym kontaktem, który decyduje o tym, czy spotkacie się po raz kolejny i czy kobieta Cię zapamięta.

Wszyscy jesteśmy wzrokowcami – męski strój na randkę

Zdecydowana większość z nas zwraca uwagę na szczegóły. Podobnie jak na rozmowie rekrutacyjnej potencjalny przyszły szef potrafi ocenić Cię w kilka sekund tylko na podstawie tego, co na siebie założyłeś, tak samo robi to kobieta na randce. Czyste jeansy lub spodnie z materiału, dobrze dobrana koszulka, t-shirt czy modne polo Tommy Hilfiger, a do tego pasek i uśmiech na twarzy powinny sprawdzić się w niejednej sytuacji.

Markowy sweter, koszula, polo – jakie mają znaczenie?

Podobno markowe rzeczy dobrze wyglądają na ciele i to nawet w przypadku, gdy nie mają na sobie krzyczącego logo.

Takie mogą być męskie swetry znanych marek, jakie na przykład znajdziesz na: https://vip-brands.pl/meskie-swetry-tommy-hilfiger, a więc koszulki polo z charakterystycznym wycięciem kołnierzyka, czy elegancka wyprasowana koszula. Jakość materiału, dotyk, kolor – te aspekty sprawiają, że mężczyzna nie tylko świetnie wygląda, ale i dobrze się czuje w noszonym stroju. Pewność siebie w trakcie randki to podstawa! Zanim wybierzesz się na spotkanie, dwa razy przemyśl kwestię założenia czegoś nonszalanckiego z napisem, co będzie zwracać uwagę bardziej niż Ty sam, czy też może postawić na elegancką markową klasykę.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*