Akcesoria do scrapbookingu

Scrapbooking, czyli ręczne tworzenie i dekorowanie albumów, notesów, kartek, kopert i pamiątek rodzinnych zyskuje coraz większe grono wielbicieli. Jeśli planujemy rozpocząć swoją przygodę z tym rękodziełem, musimy zaopatrzyć się w kilka podstawowych akcesoriów, które umożliwią nam kreatywną pracę. Niezbędny jest oczywiście ozdobny papier do scrapbookingu.

Na rynku możemy znaleźć całą masę różnych wzorów i kolorów. Najlepiej od razu kupić przynajmniej kilka rodzajów, które najbardziej przypadną nam do gustu. Szczególną popularnością cieszy się papier z motywami florystycznymi i zwierzęcymi, geometrycznymi kształtami, a także papier tematyczny, na przykład w śnieżynki albo jesienne liście.

Piękne ozdoby i praktyczne przybory

Gdy już zdecydujemy jak ma wyglądać nasz album lub kartka musimy dobrać pasujące ozdoby. Sporo osób chętnie korzysta z eleganckich perełek, diamencików, kolorowych sztucznych kwiatów, wstążeczek, guziczków oraz drewnianych elementów dekoracyjnych. Mnogość opcji daje duże pole do popisu i możliwość realizacji dowolnej wizji artystycznej. Aby nasze prace były jeszcze bardziej oryginalne i efektowne, możemy zastosować bardziej niestandardowe rozwiązania.

Ciekawy efekt można osiągnąć na przykład za pomocą past strukturalnych, które występują w najróżniejszych odcieniach i o wielu wykończeniach. Tego typu pasty można znaleźć na https://studio75.pl/Pasty-strukturalne. Innym niezwykle przydatnym akcesorium okazuje się ozdobny dziurkacz oraz zestaw szablonów za pomocą których można utworzyć nawet bardzo fantazyjne wzory.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden × 1 =