Rynek budowlany

Plusy mieszkania w deweloperskim mieszkaniu

Plusy mieszkania w deweloperskim mieszkaniu
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kupno mieszkania bardzo często jest decyzją na całe życie. Powinniśmy więc przeanalizować dokładnie wszystkie plusy i minusy kupna mieszkania. Wiele osób zadaje sobie pytanie, czy kupić mieszkanie używane, czy od dewelopera?

Zalety takiego rozwiązania

Kupując mieszkanie wprost od dewelopera, już na starcie dostajemy wiele korzyści. Przede wszystkim jest ono nowe – nie uświadczymy więc w nim śladów użytkowania, zabrudzeń czy innych defektów. Ogromną korzyścią jest też możliwość urządzenia go od nowa, całkowicie po swojemu. Możemy dobrać ulubiony kolor ścian czy rodzaj podłóg. Często też mamy możliwość nabycia od razu miejsca garażowego, co nie zawsze zdarza się w przypadku kupna używanych mieszkań, gdzie właściciele często żądają za miejsce parkingowe dodatkowych opłat. Dodatkowo, otrzymujemy pięcioletnią gwarancję, która jednak nie jest obowiązkowa – należy zadbać, by była zapisana w naszej umowie kupna mieszkania.
Decydując się na nowe mieszkanie zamiast na przykład budowy domu, oszczędzamy też mnóstwo czasu związanego z różnego rodzaju formalnościami. Nie musimy spędzać długich godzin na poszukiwaniu odpowiedniej działki, a potem w urzędach oczekiwać na uzyskanie pozwolenia na budowę,

Nowe mieszkania są ostatnio bardzo dostępne, ponieważ deweloperzy uwijają się jak w ukropie, by zaspokoić wciąż duży popyt ze strony klientów. Nowe mieszkania Szczecin możemy zobaczyć tutaj https://elite.nieruchomosci.pl/mieszkania/nad-rudzianka. Jest to przykład nowoczesnej inwestycji dewelopera, który poprzez budowę w dobrej lokalizacji daje swoim klientom możliwość zamieszkania w wyjątkowym miejscu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*