Życie codzienne

Modne oprawki damskich okularów

Modne oprawki damskich okularów
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Okulary stały się ostatnio bardzo modne. Coraz częściej noszą je nie tylko osoby z wadą wzroku, ale również ci, którzy chcą dodać sobie nieco charakteru. Jakie oprawki damskich okularów są obecnie najmodniejsze? Jak dobrać je do kształtu twarzy? Czy każdy może dobrze wyglądać w okularach?

Małe, duże, okrągłe i kwadratowe

Wybór oprawek okularów jest niemal niczym nieograniczony. Decydując się na konkretny model należy przede wszystkim uwzględnić efekt jaki chcemy osiągnąć i dobranie okularów do kształtu twarzy. W ostatnich sezonach popularnością cieszą się duże okrągłe okulary. Dodają one tajemniczości i seksapilu. Znane światowe marki stawiają także na bardzo wyraźne oprawki. Okulary ma być widać! Nie są już powodem do wstydu, a ozdobą twarzy. Szeroki wybór najmodniejszych wzorów okularów można znaleźć na https://blochoptyk.pl/. Kwadratowe okulary będą idealnym uzupełnieniem okrągłej twarzy. Dzięki nim będzie ona sprawiała wrażenie bardziej wysmukłej. 

Styl ma znaczenie

Podczas wyboru najmodniejszych oprawek okularów równie istotny jest nasz indywidualny styl. Każda kobieta powinna przede wszystkim dobrze czuć się w dobranych dla niej oprawkach. Okulary mogą dodać nam powagi, która z pewnością przyda się podczas spotkań biznesowych. Inne oprawki nieco złagodzą nasz wizerunek. Np. okrągłe okulary dodają delikatności. Właściwie dobrane okulary będą idealnym uzupełnieniem stroju. Mogą nam one nawet zastąpić część biżuterii. Okulary w cienkich złotych oprawkach sprawdzą się podczas wieczornego wyjścia na imprezę. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*