Ogród i dom

Łazienka w bieli – ponadczasowa elegancja

Łazienka w bieli – ponadczasowa elegancja
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Każdy marzy o pięknej i eleganckiej łazience, która dzięki swojemu ponad czasowemu wyglądowi będzie cieszyć oczy przez długi czas. Tylko jak sprawić by łazienka nabrała eleganckiego wyglądu? Odpowiedź wydaje się być bajecznie prosta wystarczy mieć białe meble. Teraz sobie pomyślisz iż białe meble są oklepane. Sam biały kolor może być nudny, jednak w połączeniu z kolorem dąb sonoma tworzy niepowtarzalny zestaw.

Dąb sonoma z bielą

Białe meble łazienkowe są nudne można je spotkać w prawie każdej łazience. Biały mat bądź biały połysk jest to zawsze jakiś wybór. Jednak biel w połączeniu z dąb sonoma tworzy elegancki ponadczasowy design, który zachwyci nawet najbardziej wymagających użytkowników. Meble łazienkowe w tych dwóch kolorach pasują do każdej łazienki. Białemu korpusowi dodają elegancji fronty w kolorze dąb sonoma, który można wybrać w dwóch odcieniach ciemnym i jasnym. Dzięki temu każdy znajdzie odcień dla siebie. Naturalnie meble dodają łazience funkcjonalności, każda rzecz dzięki temu ma swoje miejsce, a pomieszczenie wygląda bardzo elegancko. Wyposażenie łazienki to nie tylko szafka pod umywalkę czy lustro, ale także praktyczny słupek czy szafka wisząca w której można przechowywać kobiece kosmetyki. Oczywiście rozmiary i ilość szafek należy dopasować do wielkości pomieszczenia, aby pomieszczenie wyglądało elegancko a nie było zagracone.

Jak łatwo można się przekonać modne i ponadczasowe połączenie tych dwóch kolorów pasuje do każdego typu łazienki. Nadając przy tym pomieszczeniu niepowtarzalny elegancki wygląd oraz poprawiając funkcjonalność miejsca.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*