Zdrowie i medycyna

Jakie zabiegi przeprowadza się w gabinecie kosmetycznym?

Jakie zabiegi przeprowadza się w gabinecie kosmetycznym?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Profesjonalna pielęgnacja ciała to jeden z podstawowych priorytetów w życiu każdej kobiety. Wyspecjalizowane salony kosmetyczne zapewniają swoim klientkom zabiegi praktycznie na każdą partię ciała. Wszystko po to, aby skóra zachowała swój blask i młody wygląd na długi czas. Wybierając się do gabinetu kosmetycznego można wybierać spośród trzech rodzajów zabiegów.

Rodzaje zabiegów kosmetycznych

  1. Zabiegi na twarz – wśród nich znajdziemy mikrodermabrazję, laser, mezoterapię igłową, peeling kawitacyjny, czy wampirzy lifting. Każdy z nich ma inne zadanie do spełnienia. Jedne pozbywają się niepotrzebnego naskórka, inne dostarczają witamin, czy też mają za zadanie spłycenie zmarszczek.

  2. Zabiegi na dłonie i stopy – na dłonie głównie stosowany jest manicure. Do jego wykonania często wykorzystuje się lakiery Opi Gelcolor. Bardzo popularne są również czynności kosmetyczne takie jak peeling cukrowy, lub zabieg z wykorzystaniem wody termalnej. W pielęgnacji stóp stosuje się działania w celu złuszczania naskórka połączone z nawilżeniem skóry.

  3. Zabiegi kosmetyczne na ciało – tu mamy cały wachlarz możliwości. Do ich grona należą zabiegi antycellulitowe, wyszczuplające, aż po depilację laserową. Warto pamiętać, aby przed każdy poddaniem się kuracji użyć płynu dezynfekującego, np. ahd 1000. Ponadto w gabinetach kosmetycznych znaleźć można terapie odchudzające, skierowane na daną partię ciała. Nie można zapomnieć o masażach relaksacyjnych, takich jak masaż bańką chińską. A co najważniejsze, panie mogą skorzystać z zabiegów ujędrniających, dzięki którym następuje redukcja rozstępów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*