Ogród i dom

Jakie oświetlenie wybrać do wnętrz w stylu francuskim?

Jakie oświetlenie wybrać do wnętrz w stylu francuskim?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeśli zawsze marzyłeś o zamieszkaniu w Paryżu czy na Prowansji lub kochasz Francję i wszystko, co związane jest ze stylem bycia tego kraju, nic nie stoi na przeszkodzie, aby jego cząstkę odtworzyć we wnętrzu Twojego domu czy mieszkania. Obecna oferta dodatków do aranżacji i stylizacji wnętrz pozwala nam na wniesienie do pomieszczenia francuskiego kolorytu bez potrzeby podróżowania za granicę.

Mieszkaj jak we Francji

Choć we wnętrzach inspirowanych stylem francuskim przeważają stonowane kolory: biel, écru, czerń i szarości, to w kwestii samego wyposażenia wnętrz można postawić na eklektyzm. Aranżacja pomieszczeń w kraju nad Sekwaną to połączenie elegancji, artystycznych dodatków oraz dobrego smaku. Postaw zatem nie niewymuszone połączenie dodatków i wyposażenia łączących stare z nowym, czyli wprowadź do wnętrza elementy kultury starożytnej, baroku i współczesności. Meble w stylu francuskim powinny być wyrafinowane i niebanalne.

Francuskie lampy

Dodatkiem, do którego Francuzi przykładają dużą wagę, jest oświetlenie w pomieszczeniu. Dużą popularnością cieszą się lampy podłogowe, ścienne oraz stołowe w bogatej oprawie i kolorach. Wiszące lampy to rzadkość; najczęściej na sufitach można spotkać wykwintne żyrandole, które pięknie odbijają światło, potęgując efekt dekoracyjny reszty dodatków oraz odpowiednio dobranych dzieł sztuki, które często goszczą w paryskich wnętrzach. Jeśli szukasz lampy, która pozwoli Ci wnieść powiew francuskiego stylu do Twojego domu, zapoznaj się z ofertą na stronie: https://domodes.pl/oswietlenie/zyrandole.html.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*