Biznes i marketing

Jakie formy rozliczeń oferują stałym klientów korporacje taksówkowe?

Jakie formy rozliczeń oferują stałym klientów korporacje taksówkowe?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Stali klienci korporacji taksówkarskich to przede wszystkim większe firmy. Często wysyłają one swoich pracowników na szkolenia i spotkania w różnych miastach. Na miejscu nie zawsze jest możliwość skorzystania z własnego samochodu. W wielu sytuacjach lepszym rozwiązaniem jest dojazd do celu taksówką. Pracownicy chętnie korzystają z tej możliwości. Nie muszą martwić się o parking w często zatłoczonym centrum czy zastanawiać się jak dotrzeć na miejsce w obcym mieście. 

Jak zostać stałym klientem korporacji taksówkarskiej?

Jeśli pracownicy często wyjeżdżają w celach służbowych do innych miast warto skorzystać z usług jednej z korporacji taksówkarskich. Przykładem może być https://www.taxi19191rzeszow.pl/.Wystarczy zgłosić taką chęć do firmy taksówkarskiej i postępować zgodnie z zaleceniami. Do podpisania stałej umowy konieczne jest przekazanie danych do faktury i ustalenie hasła, na które będą zamawiane kursy. Następnie należy przekazać wszystkie instrukcje pracownikom. W ten sposób będą mogli oni poruszać się taksówkami w razie takiej potrzeby.

Po każdym miesiącu korporacja taksówkarska wystawi zbiorczą fakturę za wszystkie odbyte kursy. To nie tylko prosta forma, ale również pomoc w kontroli wydatków na przejazdy pracowników. W ten sposób łatwo można sprawdzić kto, kiedy i na jakiej trasie poruszał się taksówką na koszt firmy. Jedna, zbiorcza faktura umożliwia również łatwiejsze rozliczenia przejazdów, pozwala uniknąć wielu pojedynczych przelewów, a tym samym zaoszczędzić czas i pieniądze. Stali klienci mogą również liczyć na dodatkowe rabaty. Co ważne duże korporacje taksówkarskie działają we wszystkich większych miastach, więc jedna umowa jest aktualna dla wszystkich. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*