Jakie formy rozliczeń oferują stałym klientów korporacje taksówkowe?

Stali klienci korporacji taksówkarskich to przede wszystkim większe firmy. Często wysyłają one swoich pracowników na szkolenia i spotkania w różnych miastach. Na miejscu nie zawsze jest możliwość skorzystania z własnego samochodu. W wielu sytuacjach lepszym rozwiązaniem jest dojazd do celu taksówką. Pracownicy chętnie korzystają z tej możliwości. Nie muszą martwić się o parking w często zatłoczonym centrum czy zastanawiać się jak dotrzeć na miejsce w obcym mieście. 

Jak zostać stałym klientem korporacji taksówkarskiej?

Jeśli pracownicy często wyjeżdżają w celach służbowych do innych miast warto skorzystać z usług jednej z korporacji taksówkarskich. Przykładem może być https://www.taxi19191rzeszow.pl/.Wystarczy zgłosić taką chęć do firmy taksówkarskiej i postępować zgodnie z zaleceniami. Do podpisania stałej umowy konieczne jest przekazanie danych do faktury i ustalenie hasła, na które będą zamawiane kursy. Następnie należy przekazać wszystkie instrukcje pracownikom. W ten sposób będą mogli oni poruszać się taksówkami w razie takiej potrzeby.

Po każdym miesiącu korporacja taksówkarska wystawi zbiorczą fakturę za wszystkie odbyte kursy. To nie tylko prosta forma, ale również pomoc w kontroli wydatków na przejazdy pracowników. W ten sposób łatwo można sprawdzić kto, kiedy i na jakiej trasie poruszał się taksówką na koszt firmy. Jedna, zbiorcza faktura umożliwia również łatwiejsze rozliczenia przejazdów, pozwala uniknąć wielu pojedynczych przelewów, a tym samym zaoszczędzić czas i pieniądze. Stali klienci mogą również liczyć na dodatkowe rabaty. Co ważne duże korporacje taksówkarskie działają we wszystkich większych miastach, więc jedna umowa jest aktualna dla wszystkich. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 × dwa =