Technika i auto-moto

Jak zabezpieczyć miejsce parkingowe przed osobami do tego nieupoważnionymi?

Jak zabezpieczyć miejsce parkingowe przed osobami do tego nieupoważnionymi?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Rosnąca ilość pojazdów na polskich drogach sprawia, że coraz trudniej znaleźć miejsce parkingowe. To sprawia, że wielu kierowców zostawia swoje auta na terenie prywatnym. Aby uniknąć nerwowych sytuacji, właściciele prywatnych miejsc parkingowych decydują się na zastosowanie zabezpieczeń przed osobami nieupoważnionymi.

Różne rodzaje blokad parkingowych

W sprzedaży dostępne są blokady parkingowe o różnych kształtach. Najprostszą konstrukcją jest składany słupek, który po rozłożeniu uniemożliwia wjazd na wybrany obszar. Urządzenie montowane jest do podłoża za pomocą stalowych kotew dołączonych do zestawu. Osoby, które poszukują bardziej solidnych rozwiązań, mogą zdecydować się na blokady w kształcie jeża lub motyla. Stalowe zapory skutecznie uniemożliwiają wjazd osobom nieupoważnionym na miejsce postojowe.

Blokady na zamek lub pilota

Do dyspozycji użytkowników są zapory zamykane na klucz lub obsługiwane za pomocą pilota zdalnego sterowania. Korzystanie z urządzeń mechanicznych wymaga każdorazowego składania i rozkładania blokady. Większy komfort zapewniają blokady na pilota. Wystarczy jedno kliknięcie, aby konstrukcja złożyła się i rozłożyła bez ingerencji użytkownika. Rozwiązanie to znakomicie sprawdza się zwłaszcza podczas niesprzyjających warunków atmosferycznych.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*