Technika i auto-moto

Jak w szybki sposób sprzedać uszkodzone auto

Jak w szybki sposób sprzedać uszkodzone auto
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Każdemu z nas może się przydarzyć wypadek na drodze. Często w wyniku takiego incydentu samochód jest zniszczony do tego stopnia, że jego naprawa jest już zupełnie nieopłacalna. W tej konkretnej sytuacji zalecanym rozwiązaniem jest sprzedanie pojazdu do specjalnego skupu, w którym zostanie poddany fachowemu oglądowi i w rzetelny sposób wyceniony. Takich miejsc funkcjonuje w naszym kraju bardzo wiele, nawet posiadają strony internetowe, jak np. https://cargryf.pl/.

Cała procedura zajmuje zaledwie kilka godzin

Uszkodzony samochód osobowy warto jest sprzedać w skupie z jednego zasadniczego powodu – otóż jest to rozwiązanie zdecydowanie najszybsze i dające możliwość zarobienia całkiem przyzwoitych pieniędzy. Oczywiście ostateczna kwota zależy w dużej mierze od marki i modelu pojazdu, jego stanu wizualnego oraz technicznego, a także wyposażenia i przebiegu. Zazwyczaj możemy liczyć na zarobek w wysokości od 500 do nawet 10 000 zł. Co istotne, formalności są ograniczone do niezbędnego minimum. Wystarczy bowiem okazać dowód osobisty i oddać pracownikowi dokumenty wozu oraz kluczyki, a pozostałe czynności leżą już w gestii skupu.

W przypadku pojazdu całkowicie zniszczonego, z którego nie da się już odzyskać żadnych części, alternatywną opcją jest zezłomowanie go na szrocie. Nie jest to co prawda tak opłacalne jak sprzedaż w skupie (można dostać maksymalnie do 500 zł), ale równie wygodne. Jeśli szukamy punktu oferującego taką usługę jak szybka kasacja pojazdów w Szczecinie działa ich co najmniej kilka.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*