Rynek budowlany

Gdzie można się zapisać na szkolenia z UTB?

Gdzie można się zapisać na szkolenia z UTB?
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Aby używać urządzeń transportu bliskiego (jak np. dźwignice, wózki widłowe, żurawie, suwnice, podesty ruchome), niezbędne jest posiadanie uprawnień. Poświadczają one zdobyte kwalifikacje oraz wiedzę dotyczącą warunków technicznych i bezpiecznej eksploatacji.

Jak zdobyć uprawnienia urządzeń transportu bliskiego?

Pierwszym krokiem do zdobycia praktycznych umiejętności jest zapisanie się na kurs konserwatora maszyn i urządzeń. Zajęcia są prowadzone przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem. Stawiają oni nacisk na przekazanie wiedzy praktycznej i teoretycznej.
Na terenie Polski odbywają się szkolenia UTB Gdańsk to jedno z miast, w którym istnieją takie punkty, gdzie otrzymamy spersonalizowany program nauczania oraz certyfikat uczestnictwa. Zapisu można dokonać w sposób telefoniczny lub kontaktując się poprzez e-mail. Należy jednak pamiętać o warunkach, które nakłada rozporządzenie: w szkoleniu mogą brać udział osoby pełnoletnie, które posiadają przynajmniej wykształcenie podstawowe. Kolejnym etapem po zakończeniu kursu jest podejście do egzaminu, organizowanego przez Urząd Dozoru Technicznego.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*