Czy firma przeprowadzkowa świadczy również usługę montażu?

W chwili przeprowadzki coraz częściej korzystamy z firmy zewnętrznej. Zazwyczaj jednak meble, które posiadamy w mieszkaniu są trudne w demontażu i montażu. Czy taką usługę można zlecić zatem firmie? Odpowiadamy na to pytanie w poniższym artykule.

Często zastanawiamy się, czy firmy transportowe świadczą również dodatkowe usługi jakimi są np. montaż, czy zabezpieczenie mebli w odpowiedni sposób. Takie czynności są szczególnie dla nas trudne, gdy nie mamy osoby do pomocy lub po prostu nie mamy czasu się tym zająć. Często niestety same chęci rodziny i przyjaciół nie wystarczą. Przeprowadzka jest długim oraz wycieńczającym procesem. Osoba starsza zmieniająca miejsce zamieszkania może potrzebować pomocy nie tylko z dostarczeniem wymaganych obiektów pod wskazany adres, czy nawet z wniesieniem ich po schodach, ale np. z odpakowaniem i montażem mebli. 

Innym przypadkiem mogą być ciężkie obiekty, takie jak pianina, czy cenne antyki, których właściciel nie może sobie pozwolić na wynajęcie pierwszej lepszej firmy, ale takiej, która będzie gwarancją, że nie powstaną nieodwracalne szkody. Innymi wymaganiami niż zwyczajny transport mebli z powodu przeprowadzki może być np. przewóz elementów scenografii, gdzie konieczne jest zabezpieczenie przedmiotów tak, aby dało się je łatwo i szybko umieścić w odpowiedniej konfiguracji w nowym miejscu.

Nowoczesne podejście: kompleksowa usługa przeprowadzki

Już teraz nie jest to tylko transport mebli, ale również montaż, odpowiednie zabezpieczenie, czy nawet usługi specjalne takie jak utylizacja. Zazwyczaj tego rodzaju usługi nie wchodzą w skład oferty firm przeprowadzkowych. Jednak przedsiębiorcy wychodzą naprzeciw swoim klientom oferując dodatkowe usługi w czasie przeprowadzki. Przykładem nowoczesnej firmy jest http://atras-przeprowadzki.pl, gdzie w swojej ofercie posiadają szeroki zakres usług. Takie firmy przewożą również antyki czy pianina, elementy scenografii, a także umożliwiają montaż czy demontaż mebli, ale także bardziej nietypowych obiektów, jak np. stanowisk targowych, urządzeń sklepowych, regałów itp.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

18 − 12 =