Hobby - Relaks - Wypoczynek

Co spakować na wymarzony urlop?

Co spakować na wymarzony urlop?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Urlop to te magiczne kilka lub kilkanaście dni, na które z utęsknieniem czekamy przez cały rok. Planowanie wakacyjnego wyjazdu jest czystą przyjemnością, zazwyczaj zabieramy się więc za nie z dużym wyprzedzeniem. Po wybraniu celu naszej podróży oraz zarezerwowaniu hotelu możemy powoli przygotowywać stylizacje. O czym nie powinnyśmy zapomnieć podczas pakowania?

Wygoda to podstawa

Na wakacjach wszystko powinno być idealne. Humoru nie powinna nam psuć pogoda ani niewygodne ubrania. Zadbajmy zatem o to, aby wybrane zestawy sprawiły, że przez cały czas będziemy się czuć lekko i swobodnie. Niewygody na pewno nie będą nam doskwierały w eleganckim dresie. Odzież tego typu staje się coraz modniejsza i doskonale sprawdza się właśnie podczas urlopu. Taki dres możemy założyć na kilkugodzinną podróż pociągiem czy samochodem lub przelot samolotem. Nic nie stoi również na przeszkodzie, abyśmy nosiły go na co dzień, zarówno podczas spaceru nadmorskim deptakiem, jak i na obiedzie w hotelowej restauracji.

Letni powiew kobiecości

Na urlopie każda z nas pragnie poczuć się kobieco. Przedwyjazdowe zakupy zaczynamy więc zwykle od wybrania kilku modnych strojów kąpielowych. Dobrym pomysłem na plażę są także letnie sukienki bez pleców. Najprościej będzie zamówić je w którymś z popularnych sklepów internetowych, na przykład tutaj: https://pauzza.pl/sklep/odziez/sukienki/bez-plecow/. W tym sezonie letnim królują krótkie modele bez pleców. Możemy zestawić je z dowolnym rodzajem butów, od tych na obcasie po wygodne japonki.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*