Życie codzienne

Organizujemy wystawne wesele

Organizujemy wystawne wesele
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wystawne wesele to marzenie wielu przyszłych nowożeńców. Podczas gdy jedni wolą skromniejsze uroczystości, inni chcą świętować hucznie, wychodząc z założenia, że to jedyny taki dzień w życiu. Ma to oczywiście również związek z finansami, ale nawet wystawne wesele nie musi być bardzo kosztowne, jeśli w miarę dobrze zaplanujemy wydatki oraz zaprosimy niezbyt wielką liczbę gości.

Tych, którzy przybędą na nasz ślub, warto wyróżnić imiennie na eleganckich zaproszeniach ślubnych, a następnie rozesłać je pocztą tradycyjną. Stylowy list i piękna zawartość od samego początku powiadomi gości o tym, jaki będzie charakter naszej uroczystości.

Limuzyna ? Postawmy na klasykę.

Organizując wesele w stylu wystawnym, musimy liczyć się z tym, że jego elementy muszą być ze sobą spójne. Samochód, który dowiezie nas na ceremonię, nie może być zatem udekorowany w sposób rustykalny. Sama marka auta też ma znaczenie – polski klasyk z PRL-u być może pasowałby na bardziej luźną imprezę, ale nie na elegancki ślub. Postawienie na jednego z czołowych producentów i wybranie koloru czarnego najlepiej podkreśli styl całego przyjęcia. Na stołach powinny znajdować się wizytówki oznajmiające gościom, gdzie mają zająć miejsce. Najlepiej, by były one klasyczne – biało-czarne.

Upominki weselne

Na drugi dzień warto obdarować zgromadzonych pudełkami na ciasto weselne, w których znajdował się będzie specjalnie przygotowany wcześniej kawałek tortu. Takie pudełko, oczywiście stosownie zaprojektowane może być miłą pamiątką na lata.

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*