Organizujemy wystawne wesele

Wystawne wesele to marzenie wielu przyszłych nowożeńców. Podczas gdy jedni wolą skromniejsze uroczystości, inni chcą świętować hucznie, wychodząc z założenia, że to jedyny taki dzień w życiu. Ma to oczywiście również związek z finansami, ale nawet wystawne wesele nie musi być bardzo kosztowne, jeśli w miarę dobrze zaplanujemy wydatki oraz zaprosimy niezbyt wielką liczbę gości.

Tych, którzy przybędą na nasz ślub, warto wyróżnić imiennie na eleganckich zaproszeniach ślubnych, a następnie rozesłać je pocztą tradycyjną. Stylowy list i piękna zawartość od samego początku powiadomi gości o tym, jaki będzie charakter naszej uroczystości.

Limuzyna ? Postawmy na klasykę.

Organizując wesele w stylu wystawnym, musimy liczyć się z tym, że jego elementy muszą być ze sobą spójne. Samochód, który dowiezie nas na ceremonię, nie może być zatem udekorowany w sposób rustykalny. Sama marka auta też ma znaczenie – polski klasyk z PRL-u być może pasowałby na bardziej luźną imprezę, ale nie na elegancki ślub. Postawienie na jednego z czołowych producentów i wybranie koloru czarnego najlepiej podkreśli styl całego przyjęcia. Na stołach powinny znajdować się wizytówki oznajmiające gościom, gdzie mają zająć miejsce. Najlepiej, by były one klasyczne – biało-czarne.

Upominki weselne

Na drugi dzień warto obdarować zgromadzonych pudełkami na ciasto weselne, w których znajdował się będzie specjalnie przygotowany wcześniej kawałek tortu. Takie pudełko, oczywiście stosownie zaprojektowane może być miłą pamiątką na lata.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × 2 =