Życie codzienne

Obuwie, które pasuje do wielu stylizacji

Obuwie, które pasuje do wielu stylizacji
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Buty to nierzadko prawdziwe uzależnienie wielu kobiet. Zauważając nową parę na wystawie nie są w stanie powstrzymać się przed jej zakupem. Właściwie to nic w tym dziwnego, ponieważ oferowane przez rynek obuwniczy kolekcje są tak zdumiewająco piękne, że wiele kobiet oddałoby wiele za ich posiadanie.

Jak się okazuje jednak, wcale nie trzeba posiadać kilkudziesięciu par butów, by stworzyć wspaniałą stylizację. A jak wiadomo, buty, są jej nieodłącznym elementem. Wystarczy jeden odpowiedni model, który swoją uniwersalnością stworzy doskonały wizerunek. Jakie buty, oprócz klasycznych czarnych szpilek, mogą znaleźć się w tym gronie?

Jedna para, tyle możliwości

Po pierwsze, złote szpilki, które sprawdzą się przede wszystkim wtedy, gdy potrzebujemy efektownego wyglądu i silnego akcentu. Należy również pamiętać, że tak silny element, jakim są szpilki w tym kolorze powinny być stonowane pozostałą częścią garderoby. Dlatego takie buty doskonale komponują się z małą czarną, koktajlowymi sukienkami, ale też cekinowymi spódnicami. Takie obuwie powinno być zakładane raczej z powodu odświętnych okazji. Co ze stylizacjami na co dzień?

O kozakach damskich zamszowych można powiedzieć, że sprawdzą się raczej w casualowych stylizacjach. Przede wszystkim doskonale prezentują się w połączeniu z letnimi, zwiewnymi sukienkami oraz długimi spódnicami. Równie dobrze, choć nieco bardziej wyzywająco wyglądają w zestawieniu z krótkimi spódniczkami. Można je także nosić razem ze spodniami w okresie zimowym lub jesienią.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*