Życie codzienne

O jakie rekwizyty uzupełnić kostium dla dzieci na Halloween?

O jakie rekwizyty uzupełnić kostium dla dzieci na Halloween?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Halloween zbliża się wielkimi krokami i wiele dzieci z tej okazji będzie chciało przebrać się za swoje ulubione postacie z bajek albo książek. Rodzice mogą wynająć dla nich gotowy strój albo samodzielnie go skompletować. Jednak czasami nawet w sklepowych zestawach brakuje kilku ważnych rzeczy. Warto o nich pamiętać, żeby dziecko w pełni mogło cieszyć się swoim przebraniem i dobrze wczuł się w odgrywany charakter.

Dodatki i rekwizyty, których nie może zabraknąć

Podstawowym dodatkiem, jakiego często nie ma w gotowych zestawach, są peruki dla dzieci. Zdecydować mogą się na nie wszystkie wróżki, księżniczki czy piratki. Znajdzie się też coś dla chłopców, którzy często na okazję Halloween będą chcieli zmienić coś w swoim wyglądzie, żeby był bardziej upiorny albo mocniej pasował do ich zamysłu.

Obok peruk muszą znaleźć się dodatki, wskazujące lepiej na postać, jaką wybrało dziecko. W przypadku wspomnianych wyżej wróżek na pewne będą to różdżka i pyłek, a księżniczka musi mieć swojego małego pluszowego pomocnika. Często drobnych elementów dekoracyjnych nie ma w zestawach kostiumowych. Można je z łatwością dostać w dobrze zaopatrzonych sklepach z zabawkami albo w ramach osobnej usługi w sklepie ze strojami na Halloween.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*