Życie codzienne

Modne gadżety

Modne gadżety
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Podobno mężczyźni to gadżeciarze, lubią kolekcjonować najnowsze przedmioty, które wskazują na ich nowoczesność i podążanie za trendami. Nie brakuje takich artykułów na rynku, począwszy od smartwatchy, elektrycznych ostrzałek do noży, skończywszy na metalowych czy kamiennych kostkach do napojów. Mężczyzna z takimi upodobaniami w najbliższym otoczeniu, to właściwie doskonała sytuacja, ponieważ rozwiązuje kwestię prezentów. Aktualny gadżet zawsze przyniesie uśmiech na twarzy obdarowanego i kłopot z głowy. Co w takim razie wybrać z modnych gadżetów?

Na przykład zapalniczkę plazmową z możliwością graweru. Świetna alternatywa tradycyjnej zapalniczki, która nie wymaga uzupełniania gazu czy benzyny, ponieważ ładowana jest za pomocą USB w dowolnym miejscu (samochodzie, komputerze itd.). Czas ładowania wynosi 1,5 godziny i zapewnia 60 zapaleń. Oprócz funkcji użytkowej można ciekawie wpłynąć na estetykę produktu, zapewniając konkretny napis grawerowany, który uczyni zapalniczkę spersonalizowanym i wyjątkowym prezentem.

Kolejnym pomysłem może być budzik, który ucieka. Sprawdzi się w przypadku śpiochów, którzy szukają sposobu na szybkie, poranne wstawanie z łóżka. Budzik, najczęściej po braku reakcji na pierwszą drzemkę, zmienia miejsce położenia, wydając ustalone sygnały. Przedmiot ma funkcje przesuwania się w poziomie, jak i możliwość skakania. Część wyposażona jest w dodatkowe kółka i działa do momentu odnalezienia i wyłączenia. Zastępuje domowego zwierzaka, a użytkownicy wskazują jego skuteczność. Dostępny w wielu wariantach stylistycznych i kolorystycznych, dopełni też wystroju wnętrza.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*