Lampy w starym stylu

Podczas tzw. recesji w Stanach Zjednoczonych, pozostało wiele pustych fabryk i warsztatów. Te potężne przestrzenie leżały odłogiem do momentu, kiedy ludzie postanowili je zagospodarować na nowo. W ten sposób został stworzony styl industrialny, który łączył surowe wnętrza z wyszukanymi meblami i niecodziennymi lampami. Dobrym tego przykładem są produkty ze strony https://lightfactory.com.pl/lampy-industrialne-cat-113.

Rozświetlmy nasze pomieszczenia w stylu poprzedniej epoki!

Jeśli chcesz nadać swojemu mieszkaniu albo restauracji wyglądu retro, przydadzą się oryginalne dodatki. Efekt taki osiągniesz z lampami vintage, które zaskoczą Cię swoją niekonwencjonalną konstrukcją. To one jako pierwsze przykuwają wzrok odwiedzających. Wypełniają one pomieszczenie kombinacją nostalgii i dawnych czasów, które znamy zazwyczaj ze starych fotografii.

W przeciwieństwie do stylu Glamour, lampy w stylu retro charakteryzują się prostotą i niekonwencjonalnym wykonaniem. Jak wyglądają? To zależy, jak wyobrazisz sobie dawne czasy. Często lampy wykonane są ze stali w kolorze czarnym i czerwonym, rzadziej srebrnym. Elementy są wygięte w różne w formy. Znajdzie się klasyczny model lampy stojącej. Wiszące egzemplarze prezentują szerokie spektrum kształtów, które często przywodzą na myśl starą fabrykę. Istnieją nawet takie sztuki, które wykonane są w formie karafki. Taka alternatywa wypełnia pokój ciepłym, stonowanym światłem. Świetnie nadaje się do osobistego gabinetu lub pracowni artystycznej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jeden + 20 =