Ogród i dom

Lampy w starym stylu

Lampy w starym stylu
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Podczas tzw. recesji w Stanach Zjednoczonych, pozostało wiele pustych fabryk i warsztatów. Te potężne przestrzenie leżały odłogiem do momentu, kiedy ludzie postanowili je zagospodarować na nowo. W ten sposób został stworzony styl industrialny, który łączył surowe wnętrza z wyszukanymi meblami i niecodziennymi lampami. Dobrym tego przykładem są produkty ze strony https://lightfactory.com.pl/lampy-industrialne-cat-113.

Rozświetlmy nasze pomieszczenia w stylu poprzedniej epoki!

Jeśli chcesz nadać swojemu mieszkaniu albo restauracji wyglądu retro, przydadzą się oryginalne dodatki. Efekt taki osiągniesz z lampami vintage, które zaskoczą Cię swoją niekonwencjonalną konstrukcją. To one jako pierwsze przykuwają wzrok odwiedzających. Wypełniają one pomieszczenie kombinacją nostalgii i dawnych czasów, które znamy zazwyczaj ze starych fotografii.

W przeciwieństwie do stylu Glamour, lampy w stylu retro charakteryzują się prostotą i niekonwencjonalnym wykonaniem. Jak wyglądają? To zależy, jak wyobrazisz sobie dawne czasy. Często lampy wykonane są ze stali w kolorze czarnym i czerwonym, rzadziej srebrnym. Elementy są wygięte w różne w formy. Znajdzie się klasyczny model lampy stojącej. Wiszące egzemplarze prezentują szerokie spektrum kształtów, które często przywodzą na myśl starą fabrykę. Istnieją nawet takie sztuki, które wykonane są w formie karafki. Taka alternatywa wypełnia pokój ciepłym, stonowanym światłem. Świetnie nadaje się do osobistego gabinetu lub pracowni artystycznej.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*