Technika i auto-moto

Jakie stosować środki w trosce o samochód?

Jakie stosować środki w trosce o samochód?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Gdy non stop świeci słońce prosto na nasze auto, martwimy się, że wypłowieje lakier i karoseria będzie wyglądać bardzo nieciekawie. Z przykrością patrzymy na karoserię, na której widoczne są rysy i pęknięcia, odpryski, zarysowania gałęziami, kamykami, piachem. Szukamy specyfików, które temu zapobiegną albo zatuszują usterki. Jeśli trafimy na wysokiej jakości produkt, efekt będzie znakomity.

Jak sprawić, by od naszego samochodu bił blask?

Aby lakier nie stracił swego blasku, a ewentualne drobne rysy znikły, potrzebujemy wysokiej jakości impregnatu. Pielęgnacja plastików w aucie jest tak samo ważna, jak dbanie o jego wnętrze (kokpit, fotele, boczki itp.). Odpowiedni preparat powinien wnikać w powierzchnię gumy, czy plastiku głęboko, by wypełnić rysy, drobne zadrapania, czy nawet pęknięcia. O takie uszkodzenia karoserii bardzo łatwo podczas jazdy po żwirze i piachu, leśną drogą, gdzie odbijane grudki twardej ziemi i kamyki uderzają o auto, a gałęzie drapią po szybie i drzwiach.

Jeżeli uda nam się dostać taki impregnat, który będzie nie tylko antyelektrostatyczny, ale także będzie dawać sobie radę z drobnymi uszkodzeniami lakieru. Jeśli martwimy się, iż woda lub olej wnikną w plastik i spowodują korozję, poszukajmy takiego impregnatu jak na stronie https://carmann.pl/pl/c/Impregnaty/5, który będzie miał właściwości przeciwdziałające wnikaniu wody i tłuszczu w głąb karoserii. Natomiast zawarte w impregnacie stabilizatory będą chronić lakier przed wyblaknięciem z powodu padającego na auto słońca. Porządny impregnat do plastików zabezpieczy również samochód przed żrącą solą drogową oraz silnymi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*