Ogród i dom

Czy styl nowojorski może być wygodny?

Czy styl nowojorski może być wygodny?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Styl nowojorski to połączenie różnych kultur i trendów. Wnętrza utrzymane w tym klimacie są na swój sposób niepowtarzalne, wyjątkowe i uniwersalne.
Niepodważalną zaletą stylu nowojorskiego jest dowolność aranżacyjna – nic więc dziwnego, że rozwiązanie to z dnia na dzień cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Ponadczasowa aranżacja

Podstawą stylu nowojorskiego jest bezpieczny uniwersalizm, stonowane kolory i proste kształty. Nie oznacza to jednak, że jest to propozycja nudna i monotonna – wprost przeciwnie, zależnie od indywidualnego gustu właścicieli, pomieszczenia utrzymane w tym klimacie można w dowolny sposób ożywić, zachowując jednak odpowiedni umiar.

Jednym z elementów dekoracyjnych, który z całą pewnością zasługuje na uwagę i zainteresowanie są poduszki w stylu nowojorskim – bardzo dekoracyjne, eleganckie, doskonale łączące nowoczesność i klasykę. Miękkie, puchate poduchy doskonale sprawdzą się zarówno w przestronnym salonie, jak i sypialni, pełniąc jednocześnie funkcję estetyczną oraz praktyczną.

Wśród propozycji znaleźć można znaleźć modele różniące się wzorem, kolorem oraz wielkością, dzięki czemu znalezienie optymalnego rozwiązania nie powinno stanowić problemu.

Przedmiotowe gadżety doskonale komponują się z miękką sofą, fotelem, mogą też stanowić wygodną i funkcjonalną ozdobę krzeseł. W tym momencie warto zwrócić uwagę na oryginalny design stołów utrzymanych w stylu nowojorskim – zazwyczaj są proste, masywne, wykonane z naturalnego drewna modele, które idealnie współgrają z pozostałym wyposażeniem salonu lub jadalni. Przykłady takich stołów można zobaczyć na https://ornali.com/pl/62-stoly.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*