Życie codzienne

Co wręczyć osobie lubiącej gotować?

Co wręczyć osobie lubiącej gotować?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Często mamy problem z wyborem prezentu na urodziny, imieniny lub na gwiazdkę dla osób, które są miłośnikami jakichś wąskich dziedzin lub pasjonują się niecodziennym hobby. Nie inaczej jest w przypadku osób lubiących gotować i spędzać dużo czasu w kuchni. Idąc do sklepu w poszukiwaniu idealnego dla nich podarunku, powinniśmy zwracać uwagę nie tylko na tradycyjne i klasyczne produkty, ale również na te bardziej trendy.

Książka kucharska to zbyt proste rozwiązanie

Ludzie uwielbiający gotować bardzo często otrzymują w ramach prezentu książkę kucharską, kubki, pojemniki na jedzenie, blendery czy formy do pieczenia. Są to podarunki zawsze mile widziane i praktyczne, ale w dzisiejszych czasach już nieco sztampowe i oklepane. Dlatego warto decydować się raczej na zakup bardziej nowatorskich przedmiotów i akcesoriów.

Niecodzienne prezenty kuchenne to m.in.:

  • spersonalizowany zeszyt na przepisy lub fartuch z ciekawych nadrukiem
  • deska do krojenia z wygrawerowanym imieniem i nazwiskiem jubilata
  • kupon na udział w warsztatach kulinarnych – dzięki temu osoba obdarowana będzie mogła spędzić miło czas w towarzystwie podobnych pasjonatów gotowania, a także pozna tajniki egzotycznej kuchni (np. chińskiej, wietnamskiej albo indyjskiej)
  • ciśnieniowy ekspres do kawy (jest to prezent drogi, więc można go wręczyć na szczególną okazję, np. jubileuszowe urodziny)
  • voucher na kolację lub obiad w ekskluzywnej lub nietypowej restauracji
  • zestaw ekskluzywnych naczyń stołowych wonderful world villeroy&boch

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*