Zespół Nurtu Wiedzy

Co stoi za zespołem Nurtu Wiedzy? Przede wszystkim pasja, ale też i doświadczenie. Jesteśmy dziennikarzami, ale i specjalistami w swoich dziedzinach – takich jak biznes, ekonomia, technika, internet, film, muzyka, moda czy motoryzacja.

Nasz zespół dba, by podawane informacje były rzetelne i zweryfikowane. Ale robimy też wszystko, by były tak napisane, by były jak najciekawsze i jak najbardziej inspirujące.

Nasza praca jest też naszą pasją, więc pracujemy z uśmiechami na ustach i wcale nie zamierzamy tego ukrywać. Dlatego zachęcamy do wysyłania nam informacji, propozycji i ocen – nawet jeśli nie są po naszej myśli. Jesteśmy też jak najbardziej otwarci na krytyczne komentarze, o ile oczywiście są konstruktywne. Ale liczymy przede wszystkim na to, że ten serwis będzie tworzony nie tylko dla czytelników, ale też przy jak najściślejszej współpracy z nimi.

Chociaż zespół Nurtu Wiedzy jest skompletowany, to również jesteśmy otwarci na nowych współpracowników i dziennikarzy. Ufamy, że ten serwis będzie ciekawym miejscem dla dziennikarzy, redaktorów i specjalistów od reklamy na rozwój.